Φέτος για ακόμη μια φορά θα λειτουργήσουν και τμήματα Baby Basket (4-5 ετών).
Χρησιμοποιούμε ειδικά προγράμματα διαμορφωμένα για μικρές ηλικίες μεταφέροντας την αγάπη για το άθλημα του Μπάσκετ. Επίσης, λειτουργούν τμήματα όλων των ηλικιών αγοριών και κοριτσιών από 6-18 Διδάσκουμε ήθος και άμιλλα στους αθλητές μας. Διοργανώνουμε σεμινάρια σε συνεργασία με τον ΣΕΠΚ για την επιμόρφωση των προπονητών της ακαδημίας και της γύρω περιοχής. Διοργανώνουμε Family Day, όπου οι γονείς γίνονται πρωταγωνιστές και τα παιδιά θεατές. Συνεργαζόμαστε με όλα τα ιστορικά σωματεία της χώρας συμμετέχοντας σε φιλικά παιχνίδια όπου παράλληλα τα παιδιά μπορούν να παρακολουθήσουν από κοντά και αγώνα της Α1 κατηγορίας. Διοργανώνουμε καμπ με συμμετοχή έμπειρων Αμερικανών προπονητών από τον μαγικό κόσμο του ΝΒΑ. Σας περιμένουμε για εγγραφές από σήμερα στα γραφεία μας «Καστρισόιας 26» στο τηλέφωνο 6997067845 και στο email: [email protected]
0 Comments
Leave a Reply. |
|